Про компанію

5 аргументів чому саме "ВЕСТА ТРЕВЕЛ"

  1. Більше 15 років досвіду в організації турів – від індивідуальних до масових
  2. Індивідуальний підхід до кожного туриста
  3. Справедливі ціни
  4. Гарантія якості послуг
  5. Наша мета – стати Вашою улюбленою турфірмою!

Створений у 2008 році туроператор "ВЕСТА ТРЕВЕЛ" закріпив за собою репутацію надійної компанії, якій під силу виконати замовлення будь-якої складності. Засновниками стали люди, які мають багаторічний досвід роботи у туризмі та бажання присвятити себе саме сфері туризму.

Туроператор "ВЕСТА ТРЕВЕЛ" діє на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію та Ліцензії на туроператорську діяльність видану Державною службою туризму та курортів Міністерства культури та туризму України.

"ВЕСТА ТРЕВЕЛ" туроператор, який обрав основним напрямком своєї діяльності організацію екскурсійних турів Україною. Для запорожців відкрилася унікальна можливість побувати в найцікавіших та найкрасивіших місцях нашої країни, познайомитися з пам'ятниками архітектури, історичними пам'ятками та чудесами природи, відкрити для себе щось нове та цікаве.

Ми завжди готові надати у Ваше розпорядження сили і досвід свого колективу і допоможемо Вам заощадити час і гроші, створюючи максимальний комфорт у роботі.

За бажанням замовника компанія забронює будь-який із сотень найкращих турів до Туреччини, Єгипту, Чорногорії, запропонує Вашій увазі безліч цікавих та вигідних екскурсійних турів до Європи.

Кожен з нас іноді потребує того, щоб як слід підтримати і поправити своє здоров'я. Адже це – запорука Вашого подальшого успішного життя. Тому "ВЕСТА ТРЕВЕЛ" пропонує Вам поєднати приємне з корисним. Санаторно-курортне лікування - ідеальний варіант поєднати оздоровчі заходи та відпочинок.

Клієнтами туристичної фірми "ВЕСТА ТРЕВЕЛ" є багато великих підприємств та організацій м. Запоріжжя та Запорізької області, як приватні, так і державні, школи, вищі навчальні заклади.

Серед наших партнерів найкращі та найдійніші туроператори України, що забезпечує гарантію якісного обслуговування наших клієнтів за кордоном.

Справжня подорож — особлива подія зі своєю інтригою та таємницею. Вона може стати пригодою і читатися, як хвацько закручений детектив, а може стати святом чарівним і вишуканим. У подорожі можна все: стати Робінзоном на своєму острові або капітаном яхти, мушкетером або власником замку. Можна перенестись у будь-яку епоху, вибрати місце дії та зіграти роль, яку хочеться зіграти!

Чекаємо на Вас!!!

Колектив туроператора "ВЕСТА ТРЕВЕЛ"