Друзі, сьогодні нам виповнилось 15 років 🥳

Звісно, не так ми уявляли собі цей день. Для нас найкраще свято - в подорожі і щоб поруч побільше друзів. І таке свято неодмінно буде, але трошки пізніше.

Сьогодні хочемо подякувати Всесвіту, Богу та іншим силам за те, що маємо - море яскравих вражень від подорожей, тисячі цікавих знайомств (з вами 😉), безцінний досвід та, найголовніше, дякуємо за щиру та справжню, мужню та сильну, незламну Україну 💙💛

 

Слава Україні! 🇺🇦

Друзі, завдяки ЗСУ ми мали можливість трохи попрацювати в серпні і зробити декілька екскурсій.

Завдяки вам ці екскурсії відбулися! Дякуємо, що довіряєте нам свій відпочинок, навіть в такі складні часи.

Зараз у кожного свій фронт. У нас - економічний. Ми працюємо, платимо податки, забезпечуємо роботою перевізників, гідів, екскурсійні обʼєкти, заклади харчування та ін. Все це - ланцюжки, які один за одним потроху рухають життя в нашій країні. Так, ми дуже маленька частина економіки, але велике складається з малого.

В кінці кожного місяця ми будемо перераховувати частину прибутку від роботи на допомогу ЗСУ через фонд "Повернись живим" savelife.in.ua.

Працюємо на Перемогу! Віримо в ЗСУ! Україна переможе!

Друзі, ми частково відновлюємо роботу.
 
Це досить складне рішення, але маємо працювати. Заради країни, заради вас, заради себе. Перебувати так довго у стресовому стані не здатен жодний живий організм на планеті Земля. Отже потрібно відновлюватись, набиратись сил і здоров'я, щоб мати сили наближати нашу перемогу! Все буде Україна! 🇺🇦
 
Якщо у вас є потреба, можемо запропонувати зараз:
 • автобусні тури на заході України (Карпати, Львів, Закарпаття, Поділля та ін.)
 • автобусні тури за кордон (Болгарія, Чорногорія, Греція, Хорватія та ін.)
 • авіатури з Молодови, з Польщі та ін.
 • авіа та автобусні квитки
 • туристичне страхування
 • страхування авто
 
Тури вихідного дня (Запоріжжя, Дніпро) поки що не можемо запропонувати, бо це небезпечно. Навіть Державна агенція з розвитку туризму не рекомендує проводити екскурсії в нашому регіоні. Ми дужемо хочемо відновити тури вихідного дня, але трохи пізніше, коли будемо певні, що це безпечно для вас.
 
Працюємо в режимі онлайн. Зустріч в офісі можлива, але за попереднім записом.
 
096-920-36-97
066-920-36-97

Через повномасштабне російське вторгнення в Україну ми змушені оголосити про тимчасове призупинення операційної діяльності. Ми впевнені, що вже зовсім скоро завдяки ЗСУ, волонтерам та міжнародній допомозі українці знову повернуться до звичного мирного життя, будуть планувати нові подорожі світом та мандрувати нашою рідною країною.

Кошти за всі тури по Україні будуть повернені. Кошти за тури за кордон залишаються на рахунках туроператорів і зможуть бути використані після завершення воєнного стану та відновлення роботи туроператорів.

Залишаємось з вами на зв’язку. З будь-яких питань ви можете звертатись за тел. 096-920-36-97, 066-920-36-97, або писати нам у особисті повідомлення на сторінках у соцмережах — у Facebook та в Instagram.

Все буде Україна!

Друзі, маємо чудову новину! Від тепер ви маєте можливість дивитись фільми, серіали та мультфільми в дорозі, коли подорожуєте з Веста Тревел! Всі наші туристи отримують у подарунок 1 місяць доступу до 10 000 + фільмів, серіалів та мультфільмів в онлайн кінотеатрі Sweet.TV !

Що потрібно для цього зробити:

 1. Забронювати будь-який автобусний тур "Веста Тревел".
 2. Завантажити додаток Sweet.TV на смартфон або планшет.
 3. Зареєструвати промокод (він зазначений в інфолисті, котрий ви отримуєте перед відправленням в тур).
 4. Обрати фільм, серіал або мультик та завантажити їх у додаток Sweet.TV на своєму гаджеті.
 5. І все - ви можете впродовж місяця дивитись контент в чудовій якості не тільки вдома але й в дорозі, навіть якщо на трасі немає покриття мобільного інтернету!

Подорожуйте з комфортом!

P.S. Якщо виникнуть питання - ми з радістю проконсультуємо вас щодо використання промокоду. 

Друзі, сьогодні нам 14! 🤩🎉

Ми з вами вже багато де подорожували, а попереду ще багато нового та цікавого! ✈️🚌🚀

Щиро дякуємо всім, хто поруч з нами - друзі, колеги, туристи ❤️ Дякуємо за ваші емоції, за натхнення!

Не перемикайте, попереду найцікавіше! 😉❤️

Сторінка 1 із 4