Отзывы

Комментарии  

#120 Юлія 06.11.2019 Вихідні Будапешт+Відень (дитячий)
Це були неймовірні осінні Пканікули. Нарешті, наша з дітьми мрія здійснилася!!! Ми розпочали знайомство з країнами Європи. Вже з перших днів підготовки до туру нам пощастило з агентом Альоною, яка з легкістю, доброзичливістю, зацікавленністю допомогла оформити всі потрібні документи. Питання, що виникали у збентежених батьків, які вперше відпускалисвоїх діток так далеко, вирішувалися миттєво. Пізніше в турі стало зрозуміло, що інформація пог туру, яку надала Альона, була точною до дрібниць. Мандрівка була чарівною. Діти повернулися в захваті від побаченого їх переповнювали приємні емоції. Ми вже мріємо про наступні мандрівки, тому до нових зустрічей "ВЕСТА ТРЕВЕЛ". Щира подяка і до нового звязку, Альона!!!
Цитировать
#119 Алена 06.11.2019 Блиц Дрезден-Прага
Ездили группой детей. Незабываемые впечатления оставила нам поездка. Все было очень здорово. Особая благодарность Алене, которая учла все наши пожелания и помогла советами, очень отзывчивая, доброжелательная и внимательная!
Цитировать
#118 Татьяна 09.08.2019 Шарм-эль-Шейх
Незабываемый отдых в Шарм-эль-Шейхе в июле 2019! Во многом - благодаря Алене, менеджеру агентства «Веста Тревел», которая учла все наши пожелания, хорошо отдохнуть и вложиться в бюджет: посоветовала прекрасный отель, дала много полезных советов, находясь на связи 24/7. Когда из- за травмы отдых мог быть испорчен окончательно Алена приложила максимум усилий, и нам перенесли бронь на неделю. Это, действительно, работа профессионала. Вы супер, так держать!
Цитировать
#117 Михельсон А.В. 27.05.2019 Одесса (26.04.2019-01.05.2019)
Прекрасная поездка. Масса положительных впечатлений. Очень хорошо организованный тур.
Цитировать
#116 Светлана 19.05.2019 Каменная могила 18.05.19
Доброго времени суток всем. Хочу поблагодарить экскурсовода Алёну за прекрасную экскурсию, положительные эмоции, хорошую компанию и обалденный заряд энергии. Конно-спортивный комплекс "Кентавр" прекрасен. Это такие положительные эмоции от контакта с лошадьми и их кормление, что просто не хотелось от туда уезжать. А удивительная прогулка до Панского озера просто удивительна. Страусиная ферма тоже оставила след в нашем сердце. Зоопарк очень разнообразен просто нет слов. Ну и конечно же Гвоздь программы Каменная могила поражает своим масштабом и зарядом положительной энергии и эмоций. Спасибо большое за прекрасно проведённое время.
Цитировать
#115 Наталія 03.05.2019 Хутір Петерсона
Щороку, зі своїми учнями, я відвідую екскурсії від туристичної фірми «Vesta-travel». Ще не було такої подорожі чи поїздки, від якої діти залишилися б незадоволеними. Сьогодні ми повернулися від незабутньої та веселої екскурсії незвичайного місця для відпочинку - хутір Петерсона, садиба зеленого туризму, де учні 6-7 класів знайомилися з тваринами, відпочивали на природі та розважалися («агротуристичне таксі», бої мішками, перетягування канату, стрільба із пневматичної гвинтівки, дискотека, ловля поросят; майстер - клас з соломоплетіння). Дякуємо за позитивні емоції Борису (діти його не забудуть), який залучав всіх у конкурси і жодного не залишив поза увагою. Чудові враження та емоції діти привезли додому.
Масу позитивних епітетів висловлюємо на адресу організаторам: Юлії та водію Сергію за приємний і неповторний відпочинок, що змінив наше життя, додавши в нього багато щастя та радості. І окрема подяка керівникові фірми Олександру Щербакову, досвідченому у своїй справі, чудовому організатору і до того ж, завжди турботливому, тактовному і ввічливому. Вдячна за плідну співпрацю, якісні послуги, поради та організацію відпочинку для груп школярів. Бажаю успіхів в різних сферах життя, благодарних туристів, міцного здоров`я і всього найкращого кожному працівнику дружного колектива «Vesta-travel».
Якщо хочете отримати хороші враження від відпочинку , звертайтеся у туристичну фірму «Vesta-travel»". Дякуємо!
Цитировать
#114 Виктория 13.04.2019 Запорожье - Днепр - Хортица - Запорожье
Моя группа провела 06.04.2019 - 07.04.19 замечательные выходные в городе Запорожье и Днепр. Хочу поблагодарить Ирину Бову, которая организовала прекрасную экскурсию по Запорожью и Днепру. Благодаря Ирине у группы остались незабываемые впечатления о вашем городе и желание вернуться еще раз.
Цитировать
#113 Татьяна 01.04.2019 Улыбки Будапешта(детский)
Турфирму долго мы искали
И на сайт на ваш попали,
Предложений было много -
Вместе выбрали дорогу.
Нам советом помогали,
Всё подробно разъясняли.
Путь,конечно,долгим был,
Но он нас не утомил:
Мы во Львове отдыхали
И по городу гуляли,
Дальше-Будапешт и Вена -
Было круто, несомненно!
Повидали много мест -
"Веста-Тревел", вы - the best!
А Алёне от нас лично
Благодарность за тактичность,
Понимание, заботу
И отличную работу!
Отдохнём теперь немного,
А потом опять в дорогу)
Вы же нас не забывайте:
Вы нам туры предлагайте)
Цитировать
#112 Ольга 09.01.2019 Рождественское трио
Всем привет, вчера вернулись из автобусного тура "Рождественское трио" посетили Каменец-Подольский, Черновцы, Коломыю, Яремче , горнолыжный курорт Солнечная долина, масса впечатлений, проживали в отличном отеле "Georg Palace" огромное спасибо руководителю группы Щербаковой Светлане. Отдельное спасибо водителям Петру и Александру, везли плавно и аккуратно, что с учетом качества наших дорог, а особенно в зимний период не многим дано.
Цитировать
#111 Петро і Марина 23.10.2018 Гетьманські вихідні 20-21.10.2018
Привіт усім! Щойно з дружиною повернулися з мандрівки вихідного дня "Гетьманські вихідні"! Напередодні буди сумніви щодо всього - і транспорту, і організації поїздки, до безпеки, компанії туристів... У результаті маємо. 1. Спокій, вневненість, доброзичливість, фаховість Світлани передались усім нам. 2. Тур - прецікавий, я побував у всіх облцентрах, окрім Черкас і Кропивницького. Але Черкаси вразили і памятками, і чистотою. Цікава програма занурення в історію, якої знав недостатньо - це Холодний яр, Суботів, Чигирин. 3. Готель 4 зірки. Пристойно з гарячою водою і смачною їжею. 4. Водій Пан Петро віз нас як свою родину. 5. Організація подорожі що називається по хвилинах. Не було серед 48 осіб ображених, хто спізнювався. А погода - золота осінь по усій дорозі. Кажуть, що цей тур новий. Ми радимо насамперед вихователям, викладачам, молоді, нашимиполітикам інтелігенції, врешті усім, хто любить Україну, хоч раз побувати у цих краях. А з Вестою це робити краще, бо знімається вагон питань..
Цитировать
RU EN UK