Святкування Покрови на Хортиці

До Дня міста, свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня Українського Козацтва Національний заповідник "Хортиця" традиційно готує Всеукраїнський козацький фестиваль!

До Вашої уваги сценарій свята:


1. Історико-культурний комплекс «Запорозька Січ»:
8.00:10.00 – молебен в Січовій церкві, проводить єпіскоп Запорозький і Мелітопольський Владика Фотій.
10.00 – Привітання Голови Запорізької обласної державної адміністрації Бриля К.І., Голови Запорізької обласної ради Самардака Г.В., вручення державних нагород, а також нагород Української Православної Церкви Київського Патріархату
11.00:15:00 - Виступи запорізьких колективів «Калина», «Запорозькі козаки», «Бунчук», «Гармонія», «Козаки-запорожці» та ансамблю пісні і танцю «Запорожці» Запорізької обласної філармонії, учнів ЗДМШ №5, а також виступ школи козацького бойового мистецтва «Спас».
З 09.00 – робота виставки ікон в церкві ІКК «Запорозька Січ» та виставки православних хрестів «Християнська спадщина нашої землі».
З 10.00 – буде працювати ярмарок на території історико-культурного комплексу «Запорозька Січ», де ви зможете придбати українські сувеніри, традиційні українські гостинці, одяг та багато інших цікавинок.
У вас буде унікальна можливість взяти участь у інтерактиві «Козацький писар», перевдягнувшись у автентичний одяг козацької доби.
З 10.00 - дітей розважатимуть аніматори. До їх уваги аквагрим, дитяча перукарня «Коса – дівоча краса» (плетіння кіс), «Дитяча майстерня» - інтерактив для дітей: розфарбовування гіпсових фігур, плетіння фенічок, саморобки з паперу, картону, розфарбовки. Дитяча гра «джури».
11.00, 13.00, 15.00 - Гурт історичної реконструкції «Запорозькі Січові козаки» запрошує Вас на виступи. Виступи платні.

2. Козацьке коло «Головна сцена»:
З 10.00 - працюватиме «Головна велика сцена», де для вас виступатимуть запрошені пісенні та танцювальні колективи з усієї України.
З 10.00 - організований Майданчик «Національне подвір’я» де вас будуть вітати своїми автентичними піснями, танцями та стравами представники національних меншин області.
10.00:15:00 - поряд із сценою працюватими туристична виставка, що знайомить із найцікавішими туристичними місцями регіону, а також великий ярмарок де свої товари представлять гості з регіонів країни.

Паралельно весь день працюють точки харчування на території комплексу «Запорозька Січ» та на Козацькому колі.
Захід відбудеться 14 жовтня в суботу. Вхід вільний.